5 речей, які наші розробники люблять про nopCommerce

27 серпня 2020 р.

Bayshore Solutions
15 лип.・ Час читання 4 хв

1. Відкритий код та під ключ

nopCommerce побудований на Microsoft .NET, який був основною архітектурною схемою, що використовується для розробки .NET UI протягом останніх 10 років. Насправді це провідна платформа електронної комерції з відкритим кодом на базі ASP.NET. Він використовує архітектурну схему MVC, а це означає, що дизайнери можуть плавно налаштувати та перевірити компоненти коду. Поширені нові випуски постійно оновлюють технологію, включаючи останню версію .NET — .NET Core.

Оскільки ASP.NET займає багато часу для вивчення та освоєння, деякі розробники працюють у своїй відомій альтернативі - PHP. Хоча PHP може добре працювати для стартапів та менших розмірів операцій, nopCommerce добре працює для будь-якого розміру веб-сайту електронної комерції. Продуктивність є ключовою вимогою для будь-якого веб-сайту, і .NET-сайти можуть обслуговувати швидші сторінки для більшої кількості користувачів. Безпека є одним із ключових принципів, вбудованих у .NET, і допомагає гарантувати збереження даних клієнтів.

Сайт nopCommerce також є "під ключ", тобто він негайно готовий до використання при впровадженні та підходить для інших цифрових додатків та інструментів. Наші клієнти люблять цю функцію так само, як і наші розробники!

2. Настроювання за допомогою тем і плагінів

Розробники можуть розширити свою творчість та можливості своїх клієнтів за допомогою параметрів налаштування nopCommerce. Усі, хто має технічні навички, можуть завантажити вихідний код для nopCommerce та сформувати його в будь-що, що їм потрібно. Вони можуть співпрацювати з клієнтом, щоб змінити зовнішній вигляд магазину, додати функціональність та масштабність у міру зростання бізнесу. Теми дозволяють бізнесу електронної комерції налаштувати зовнішній вигляд та функціональність свого сайту, щоб відображати їх бренд.

Архітектура плагінів робить nopCommerce дуже розширюваною, не потребуючи зміни основних функціональних можливостей. Наприклад, Bayshore Solutions модифікував існуючий плагін на реєстрацію продукту nopCommerce для клієнта спортивних товарів. Новий плагін дозволяє кожному клієнту зареєструвати унікальний серійний номер для його сноуборду та автоматично надсилає клієнту гарантійну перевірку. nopCommerce був розроблений таким чином, щоб дозволити вам досягти подібних налаштувань.

Окрім надійних функцій випуску, ринок nopCommerce пропонує широкий спектр сторонніх тем та плагінів. Користувачі можуть фільтрувати ринок, щоб знайти саме те, що їм потрібно. Розробники можуть навіть завантажувати та продавати власні теми та плагіни.

3. Інтеграції електронної комерції

Як заявив один розробник компанії Bayshore Solutions, "ви називаєте це, ми, можливо, можемо інтегруватися з ним". nopCommerce забезпечує тисячі інтеграцій із програмними програмами, які потрібні бізнесу для продажу, продажу та доставки своєї продукції.

Коли компанія Bayshore Solutions побудувала сайт nopCommerce для роздрібної торгівлі вентиляторами, розташованими на декількох місцях, було подолано кілька інтеграційних проблем. Зараз веб-сайт працює безперебійно з PayPal, First Data та унікальною системою інвентаризації / складських приміщень продавця.

Сайт nopCommerce може інтегруватися з програмним забезпеченням компанії ERP (планування ресурсів підприємства) або CRM (управління відносинами з клієнтами), а також численними програмами для обробки платежів, доставки, збору інформації про покупці, аналітики тощо. Це означає, що бізнес із електронної комерції може запустити новий веб-сайт, не перемикаючи постачальників або втрачаючи дані з інших програм.

4. Спільнота розробників, що підтримують

Розробники nopCommerce мають спини один одного. Спільнота відмінна, про що вам скажуть розробники компанії Bayshore Solutions та деінде. Якщо у когось із них є питання, вони можуть задати його на форумі і очікувати багато продуманих відповідей. Це громада, яка прагне навчатись, завжди прагне створити кращі та якісніші веб-сайти.

Як це корисно клієнту електронної комерції? Вони можуть бути впевнені, що навіть коли їх розробник не знає рішення проблеми, вони знайдуть його.

5. Вмикає цифровий маркетинг

nopCommerce оцінює потреби підприємств електронної комерції у продажі своєї продукції. Він надає широкий спектр нестандартних функцій для збуту інтернет-магазину. Від отримання сайту, знайденого в пошукових системах, до стимулювання повернення клієнтів, nopCommerce налаштовує магазини електронної комерції для успіху. Деякі з особливостей випуску включають:

  • Удосконалені пошукові URL-адреси та поля метаданих для покращення SEO
  • Оптимізація сторінки продуктів для полегшення конверсій
  • Функціональність огляду продукту та варіант затвердження
  • Варіанти маркетингу електронною поштою, включаючи електронні розсилки та кампанії
  • Нагородження клієнтів, знижки та купони
  • Партнерські програми маркетингу
  • Звіти, наповнені діючими даними

nopCommerce пропонує щось для кожного

По суті, розробники люблять nopCommerce, оскільки це дає їм можливість обслуговувати своїх клієнтів так, як це не роблять інші платформи. nopCommerce є основою для чудових веб-сайтів для електронної комерції, починаючи від стартапів до глобальних корпорацій, включаючи B2B та B2C операції. Компанії можуть пропонувати тисячі продуктів, приймати різні валюти та інтегруватися з постачальниками та послугами доставки.